Su İzolasyon Katkısı

Beton katkı ile su yalıtım, Beton bünyesinde kristaller oluşturarak yapısal su yalıtımı sağlayan sıvı kristalize beton katkısıdır.

Temel, perde ve teras betonlarında ullanılan beton kristalize su yalıtım katkısı, beton içerisindeki çimento oranının %2’si oranında ilave edilen sıvı kristalize su yalıtım katkısının katılarak belirli oranda karıştırılarak satanlar beti döküm şartları sağlanarak elde edilen su yalıtım uygulamasıdır. Diğer uygulamalara göre çok hızlı, pratik ve işçilik hatalarının en az olan su yalıtım çözümüdür. İlerde yaşanacak bir su yalıtım probleminde enjeksiyon su yalıtım uygulamaları ile hızlı ve kesin çözümler alınarak ilerleyen zamanlar içinde en uygun su yalıtım uygulamlarından biridir.

Kuyu temel, bitişik nizam gibi binalarda pozitif yönden su yalıtımın yapımının mümkün olmadığı noktalarda uygulaması şiddetle tavsiye edilmektedir. Yapı elemanında oluşabilecek soğuk derzlerde şişen bant kullanımı ile takviye edilmesi gerekmektedir.

Beton kristalize su yalıtım katkısı, sıvı ve toz halinde yapılarda kullanılmaktadır. Burada önemli olan kristalize yapıda olması gerekmektedir. Beton kristalize su yalıtım katkısı, beton içerisinde kimyasal yöndende dayanım sağlamaktadır. Betonun yapısına hiçbir şekilde müdahale etmeden yük dayanım konusunda hiçbir artısı ve eksisi bulunmamaktadır. Beton kristalize su yalıtım katkısı klorür içermediğinden donatı demirlerinde korozyon yapmayıp aksine donatıları korumaktadır. Kullanım aşamasında beton döküm aşamasında yapıldığından öncesinde bir hazırlık veya süreye ihtiyaç yoktur.

Dilatasyon - Yüzey Sertleştirici

Taş Yünü Kaplama

İZOCAM Kaplama

XPS Kaplama

Çatı Arası Temizlik

Isı Yalıtım Kaplama